Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Kishúgom beütötte a fejét...

Kishúgom beütötte a fejét erősen az ágy sarkába, szerintetek vigyem orvoshoz?

Figyelt kérdés

Kishúgommal "veszekedtünk" mert nem akarta wc után megmosni a kezét hanem helyette befeküdt az ágyamba. Én mondtam neki, hogy menjen kezet mosni de mivel többszöri felszólítás után sem mosot kezet ezért felkaptam úgy, ahogy tudtam és elindultam vele a kézmosó fele. Azonban az ágy sarkánál kivágta magát a kezemből és bedübbent a hátsó feji része az ágy sarkára. Hatalmasat dübbent.


Ekkor nagyon megijedtem, szinte biztos voltam benne, hogy kicsattant neki, de nagy meglepetésemre fájdalmon kívül semmi fizikai jele nincs annak, hogy beütötte a fejét. Nézegettem többször is, már 30 perc eltelt de még mindig se púp, se egy piros folt nincs a fején.

Nem is szédül, emlékszik is mindenre és mosolyog is. Egyedül a fejéhez kap oda ismétlődően, hogy fáj neki.


Gondolkodtam, hogy orvoshoz kéne vinni de ő csak annyit fog mondani, hogy vigyük be a kórházba, oda meg (azt hiszem érthető okokból) nem szeretném.



2021. márc. 17. 10:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mekkora a tesód, hány éves?
2021. márc. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Most lesz egy hónap múlva 4.
2021. márc. 17. 10:21
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A szüleidnek mondd meg első körben, hogy mi történt. Ha nem volt eszméletvesztés, hányás, zavart viselkedés, az jót jelent. Az elkövetkező 48 órában figyelni kell, és ha jelentkezne hányás, émelygés, aluszékonyság, zavart viselkedés, akkor azonnal kórházba kell vinni. Ha semmi ilyen nem jelentkezik, akkor lehet, hogy érdemes csak telefonon megkérdezni a gyerekorvost, hogy elegendő-e, ha pihen.
2021. márc. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm, ez már megtörtént, jelenleg is figyeljük.


Most is boldogan motorozgat kint az udvaron. Szerencsére.



A tünetek amiket írtál egy sem jelentkezett azóta sem, remélem ezután sem fog.

Orvosa fixen azt mondja vigyük be, nem egyszer ütötte be a fejét és minden egyes alkalommal röntgenre beparancsolt minket.

Ráadásul még nekem is ő volt az orvosom és mikor az én fejem dübbent velem is volt. Kórházat jártuk állandóan.

2021. márc. 17. 10:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!