Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Bokarándulás? Ficam? Mennem...

Bokarándulás? Ficam? Mennem kellene orvoshoz?

Figyelt kérdés

Most pénteken lesz 2 hete, hogy reggel munkába menet rosszul léptem, a járda egyenetlen volt, és ahol bemélyedt, ott megbicsaklott a jobb lábam, igazából a képen látható módon:

[link]

Egész nap terheltem (sok lépcsőzés, járkálás), kicsit éreztem, de sokat nem foglalkoztam vele. Már sokszor volt ilyen ezzel a bokámmal, pár napig éreztem kicsit, aztán észre se vettem már. Estére viszont jobban elkezdett fájni. Járni tudok rajta, még ha fáj is. Pár napig éjjelente is felébredtem arra, hogy fáj a lábam és elzsibbadt. Ez elmúlt, viszont reggelente nehezebben tudok ráállni. Kentem kb. majdnem egy hétig Diclac Doloval, sokat nem használt, most Liotonnal kenem már egy pár napja, azt jobbnak érzem. Viszont azóta is nem az igazi, holott 2 hete egész nap itthon vagyok szinte, nem sokat terhelem, néha a lábujjak felé érzek egy kis zsibbadást, illetve a térdem felé egy csíkban is szokott fájni a lábszáram oldalán abban a vonalban, ahol a sérülés történt. A másik lábamhoz képest egy nagyon picit néz csak ki duzzadtabbnak, és van egy zöldes folt egy ponton, ami inkább az "erek sűrűjének" néz ki, de ez korábban ott nem volt. Így közeledve a második hét végéhez, picit kisebb lett talán a duzzanat, meg a zöldes elszíneződés, de érdemben javulást nem érzek. Másnak már volt hasonló?



2021. márc. 17. 11:26
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!