Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Lehet-e összefüggés a 2 dolog...

Lehet-e összefüggés a 2 dolog között?

Figyelt kérdés
Az egész tavaly augusztusban kezdődött, amikor is sportolás közben bevertem a bal térdemet. Pár napig sajgott, de elmúlt, nem is törődtem vele. Olyan október környékén, amikor sokat futtattak minket betonon az iskolában, elkezdett fájni megint. Leginkább akkor, amikor sok ideig be volt hajlítva, pl a buszon való ülésnél. Elmentem reumatológushoz és azt mondta, hogy begyulladhatott a traumától, kaptam gyulladáscsökkentő pakolást. El is múlt teljesen pár hét alatt. Most viszont 5 hete a felső kézfejem és az alkarom ínhüvelygyulladást kapott. Valószínűleg a sok számítógép használatnak köszönhetően ("Szeretem" a digitális oktatást). Mivel 3 hét alatt alig javult, elmentem orvoshoz. Kaptam gyulladáscsökkentő gyógyszert, illetve ugyanazt a pakolást, mint a térdemre. Fokozatosan javul, de elég makacs. Szenvedek is vele, mert nagyon sok tanár még így is irásbeli formában kéri a feladatokat. Nyílván ezeket nem csinálom, mivel a kezem csuklórögzítőben van. Na de, most jön a poén. Elmentem párszor futni ezalatt az 5 hét alatt. Csak erre tudok gondolni, mert semmi mást nem csináltam, amit amúgy nem szoktam... újra elkezdett fájni a bal térdem múlt héten. Dettó úgy, mint ősszel, csak gyakrabban fáj és gugolni is rossz érzés. Akkor a legrosszabb, amikor sokat kell behajlítva tartanom. Összefügghet-e a két dolog? Állhat valami más a háttérben? Van értelme megint visszamenni reumatolúgushoz?

2021. márc. 17. 11:29
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!