Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Normális, hogy vízhólyag...

Normális, hogy vízhólyag ennyire elfertőződik?

Figyelt kérdés

Napokkal ezelőtt kialakult egy hatalmas vízhólyag a talpamon, ami nagyon fáj, amikor ráállok. Az alatt a kb. 7 nap alatt nem hogy enyhült volna, hanem nagyjából kétszer akkora lett és piros, lila színe van. Úgy néz ki, mintha véraláfutásos lenne és sokkal jobban fáj is. Szerintetek ezzel bőrgyógyászhoz kéne fordulni, vagy egyáltalán nem komoly?

Hozzátenném még, hogy nem piszkáltam, viszont mivel a talpamon van és rajta taposok egész nap, kifakadt magától.



2021. márc. 21. 14:20
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem vagyok orvos ,de szerintem az gomba.Főleg ha büdös is. Kenegesd lábgombára való krémmel.

Haziorvosi beutalóval, a kórházi bőrgyógyászaton azonnal fogadniuk kell. A járvány miatt, lehet ez valtozott.

2021. márc. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!