Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Gyaloglás közben elestem a...

Gyaloglás közben elestem a bokám nagyon fáj. naponta többször is jegelem. Voltam a balesetin azt mondta a doki nincs teendő ha fáj jegeljem. Jegelem! Mégis irgalmatlanul fáj a sarkamtól a bokámig az az ínrész. Mit tegyek, hogy ne fájjon?

Figyelt kérdés
2021. márc. 27. 20:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Meleg Vizes áztatás nem lenne jobb rá?
2021. márc. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem próbáltam még. De az orvos még csak röntgenre sem küldött el. Igaz kis elszíneződést van, a bokámtól kifelé a sarkamig. A fáslizás talán jó, ezt a mai napon próbáltam ki. Csak amikor leveszem a fáslit máris éles fájdalom jön elő. Nem tudom mit csináljak már.
2021. márc. 27. 21:53
 3/6 anonim ***** válasza:

Mikor?

Ne szorítsd el a fáslival.csak tartást adjon neki.

2021. márc. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
51%
Nem akarok beleszólni, mert nem vagyok orvos, de annyi sok felesleges röntgent kérnek, ilyen esetben meg mikor indokolt lenne, semmi. Azt mondta jegeld, akkor jegeld, de ha nem múlik el hamarosan, én elmennék máshoz.
2021. márc. 28. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jegeld, fáslizd, pihentesd. Nekem egy hét volt, mire egyáltalán rá tudtam állni (nem tört el, csak meghúzódott, de kegyetlenül), és utána még 3 héten keresztül pl a lépcsőzéskor igencsak sántítottam.
2021. márc. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a hasznos tanácsokat.
2021. márc. 28. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!