Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Alkar fájdalom esetén mi a...

Alkar fájdalom esetén mi a teendő?

Figyelt kérdés
Nagy ütés érte a bal alkarom kb olyan 20-30perce, és azóta nagyon fáj, főleg kívül, de átsugárzik a csuklómra és a kézfejemre is. Tettem rá vizesruhát, de akkor is nagyon fáj. Mozgatni tudom, szóval a törésre nem gyanakodtam, de még soha nem volt se eltörve, se megzúzódva semmim, úgyhogy nem tudom milyen érzés. Plusz egy kis lilulást is látok egy ponton. Mit lehet ilyenkor tenni hogy enyhüljön?

2021. márc. 27. 21:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Bevenni fájdalomcsillapítót. De miféle ütés? Egyébként attól, hogy most még mozog, még el lehet törve, úgyhogy azért nem kizárt, hogy holnap, ha nem javul, orvoshoz kell menni.
2021. márc. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet eltörve is, de pihentesd és holnap meglátod, ha még mindig fáj, akkor orvoshoz menj.
2021. márc. 27. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, mostmár elmúlt a fájdalom, csak ha a lila folthoz erősebben érek, csak akkor fáj egy picit. Egyébként pedig ráesett a vázám. Még jó, hogy nem üveg volt és nem tört el rajtam.:/
2021. márc. 28. 05:31

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!