Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Melyik kórházba szállíthatták...

Melyik kórházba szállíthatták az ismerősömet ha utcán lett rosszul?

Figyelt kérdés
Beszéltem vele telefonon, majd egyszer csak rossz lett a vonal, fújt a szél. Letettem, újrahívtam. Vártam, hogy visszahív. Csörgettem többször. Nem hívott. Messze voltunk egymástól, míg én odaérek az több mint fél óra. de az hívás utáni negyed-fél órában még nem is aggódtam ilyenen. De már majdnem egy órája próbálom utólérni, de nem hív vissza, ezért aggódom. Hívtam a mentőket, de azt mondták, hogy "lehet"-re nem tudnak kimenni, ill. ha nem vagyok ott mellette. Arról nem adnak infót, hogy bevittek-e a helyszínről valakit mostanában, mert nem vagyok a hozzátartozója. Hol tudok érdeklődni, hogy ha tényleg rosszul lett, akkor melyik kh-ba szállították be?

2021. máj. 20. 14:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Sehogy. Nem vagy hozzátartozó, így az ismerősöd állapotáról senki sem adhat ki neked információt.
2021. máj. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem kell mindig a legrosszabbra gondolni. Persze bárkivel történhet bármi, de lehet, hogy ellopták a telefonját, vagy kiesett a kezéből, és tönkrement.
2021. máj. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
igen, végül most felhívott, kiderült, hogy lemerült a telefonja. bár kicsöngött, de nem tudom, valami volt vele, a lényeg az hogy minden rendben szerencsére.
2021. máj. 20. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!