Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Beutottem a puncim es rettento...

Beutottem a puncim es rettentoen faj, tudtok ajanlani ra valamit?

Figyelt kérdés

Leirva meghulyebben hangzik, de sikerult megutnom a puncim tetejet, kb ahol a nagyajkak kettevalnak, ott. Ha kicsit szethuzom akkor erezni hogy fel van dagadva, olyan hatalmas fajdalmat erzek ott lent, ha odanyulok hogy majd be...rok. Valamilyen kremet tudok ra ajanlani ami hatasos lehet? Jeggel nem akarom borogatni.

Lehet valamilyen szovodmenye ennek az egesznek?

A helyen piros, de ha nem erek hozza nem is erzem. Ulni tudok ugye miatta, mert a majdnem hogy a legtetejen tortent a csiklom felett egy picivel, es ott felul jobb oldalon.


2021. máj. 26. 21:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát nem hiszem, hogy ezzel tudsz kezdeni bármit is :/ A majd elmúlik gondolom nem túl bíztató, de jobbat én se tudok. Kitartást!
2021. máj. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%
Beverted a csontot. Semki se lesz. Pedig valamivel kenni vagy borogatni kellene. Valami gyulladáscsökkentő -szerűséggel
2021. máj. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
57%
Hát, oda azért nem lehet csak úgy bármit kenegetni...
2021. máj. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
68%
Ez csont alapú problémának hangzik. Sajnos ezt csak ki lehet várni, mert valóban arra a környékre jobb nem kenegetni olyan dolgokat, amik nem pont oda valók. Viszont jegelni lehet. Nekem is volt már problémám már ott lent, és külön mondta a doki, hogy jegeljem, szóval nem hiszem, hogy lenne ellen javallat. Csak annyi, hogy tekerd be a jeget valami anyagba, szóval ne a bőrrel érintkezzen. Vagy bugyin keresztül pl.
2021. máj. 26. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
50%

A szeméremcsontodra bármit kenhetsz, semmi bajod nem lesz tőle.


Arra figyelj, hogy a hüvelyedbe ne kend bele.

2021. máj. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
48%
Elrontott gerendagyakorlat olimpia selejtezőn ?
2021. máj. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Őszintén... nem mindegy, hogy ütötte be? Szerintem nem véletlenül nem mondta el - mert talán nem akarja(?!)
2021. máj. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Jajjj el se merem mondani mi tortent :DDd
2021. jún. 10. 10:18
 9/11 anonim ***** válasza:
Mondjad csak, magunk között vagyunk!
2021. jún. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Munkában olyasmi az íróasztal elrendezés, mint egy padsor az osztályteremben.

Menni akartam nyomtatni egy dokumentumot, és az egyik kollégám mögött behúzott hassal mentem el. Mondván biztos átférek. :D

Hát nem.

De nem elég, hogy ahogy próbáltam átoldalazni horzsolva sikerült csak, (már itt is fájt egy picit.:D) utána a kollégám nekem tolta a széket, mert nem gondolta, hogy annyi hely van ott, és úgy akarta kivitelezni a beljebb csúszást, hogy átférjek, hogy előbb kitolja, majd be.

A széken volt egy kiálló csavar.

És akkor jött életem legfájdalmasabb pillanata :D

De egyébként már minden rendben, az egész eset az én hülye hibámból történt.. :D

2021. jún. 11. 12:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!