Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Lábfej fájdalommal milyen...

Lábfej fájdalommal milyen orvoshoz forduljak?

Figyelt kérdés
Olyan 2,5 hete kezdett el fájni a bal lábfejem, be is van dagadva egy kicsit nagyobb, mint 1x1 cm-s foltban és ott egy kicsit más színű is a bőröm. Ha sétálok/futok, akkor fáj a nagylábujjamtól kb a bokáim egy csíkban a lábfejem teteje vagy ha lábujjhegyre állok is. Sajnos pihentetni nem volt lehetőségem, rohangálós munkám volt az elmúlt 1,5 hétben... De ez így nem jó, hogy ha használnom kell a lábam, akkor fáj. Milyen orvoshoz menjek és kb milyen vizsgálatokra számíthatok? Vagy csak sétáljak be a kórházba?
2021. máj. 28. 10:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Ortopédia. Nézd meg, hogy a környékeden milyen szakorvosi rendelőintézetek vannak, mert azok ellátnak. Nézz tel. számot és kérj időpontot kivizsgálásra, különben nem fogadnak. Kell orvosi beutaló, szóval előtte a körzeti orvosodtól kérj. Lesz lábröntgentől kezdve vérvételig kivizsgálás, erre számíts.
2021. máj. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Esetleg, ha nagyon-nagyon sietős és merész vagy, bejátszhatod azt, hogy odaállítasz, és sorszám/időpont nélkül üldögélsz és akkor azt mondod, hogy nem ismered a rendszert és nem tudtad, hogy időpontot kell kérni, mert akkor visszaküld egy kék regisztrációs papírral a portához, ahol beírnak azonnali kivizsgálásra. Nekem párszor bejött. De, csak akkor, ha kerületbeli vagy. Inkább tényleg kérj időpontot, annyira nem fájhat.
2021. máj. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Na ma bementem az ambulanciára, a regisztrációnál nem fogadott szívesen a nő, de felvettek. A doki alaposan megnézte, az elmondottak alapján röntgenre küldött csak el. Az alapján látszik a duzzanat is egy nagyon kicsit, viszont semmi komoly, hirtelen terhelés miatt túl lett erőltetve. Most nem sportolhatok vele még egy darabig és pihentetnem kell, meg fájdalomcsillapítós/gyulladáscsökkentős krémet kell használni és fáslizni... Olcsón megúsztam ezt most, köszönöm a válaszodat
2021. máj. 31. 16:07
 4/4 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy semmi komoly, kitartás. :)
2021. máj. 31. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!