Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Megrándult a bokám 5 hete,...

Megrándult a bokám 5 hete, még mindig be van dagadva kicsit, ez normális?

Figyelt kérdés

Volt röntgen, nincs törés, a szalag húzódott. Nem vészesen, de még mindig be van dagadva és ha állok vagy sétálok jobban bedagad, pláne ha meleg van.

Kenjem esetleg Venoruton géllel, hogy a nyirokkeringést serkentsem? A rugalmas rögzítőt (ilyen tépőzáras) hőségben hordjam vagy inkább ne?



2021. jún. 15. 13:17
 1/2 anonim ***** válasza:
lassan múlik, főleg ha terheled.. legjobb lenne mankó otthon ha van, vagy pihentetni amennyit csak lehet. Aminoerg nagyon jó erre..
2021. jún. 15. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Ambrózy válasza:
Szia, nekem 2 éve volt részleges szalagszakadásom, és még mindig teljesen be van dagadva, 2 diónyi nagyságú. Az orvosok azt mondták, hogy ez már nem lesz jobb, amikor pedig visszamentem traumatológiára, hogy még mindig nagyon sokszor fáj, azt mondták, hogy márpedig nekem ez nem fáj... Rosszabb napokon én használok rögzítőt, flektorral kenem, háziorvos pedig appranaxot írt fel, amiktől valamennyire jobb.
2021. júl. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!