Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Megborotváltam a nemi szervem...

Megborotváltam a nemi szervem feletti részt, és úgy vettem észre hogy az egyik szőrszálnál van egy pici piros dudor, és egy kis fehér genny szerű váladék, ez mire utalhat? Őszinte leszek egyre tudok gondolni, de nagyon remélem nem az (srác vagyok)

Figyelt kérdés
Válaszokat előre is köszönöm!
2021. júl. 7. 20:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Begyulladt egy szőrtüsződ... Szőrtelenítés után gyakori jelenség.


Nyomd ki! Nem lesz semmi gáz!

2021. júl. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szőrtüszőgyulladás
2021. júl. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Gondoltam, akkor semmi probléma nem lehet belőle ha kinyomom, ugye?
2021. júl. 7. 20:20
 4/6 anonim ***** válasza:
Semmi baj nem lesz belőle
2021. júl. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
45%
Miért kell úgy kinézni ott, mint egy óvodás?
2021. júl. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Amit az 5-ös ír, én sem értem egyébként, hogy miért "kell" hanyatt-homlok állandóan borotválnunk magunkat odalent. Jól lepontoztátok :/. Szerintem is ovis kukis, puncisnak nézünk ki, nekem a szexben is rosszabb, arról nem is beszélve, hogy egész nap milyen szar érzés teljesen csupaszon, állandóan "beizzadva" meg szúrva, a régi jól bevált rövidebbre nyírt fazonokhoz képest. Remélem nemsokára megváltozik ez a hülye divat. Engem nem zavar az, ha aki akarja, az vágja, de az igen, hogy ma tőlem is elvárják, mert a 70-80% csupaszon szaladgál
2022. febr. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!