Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Szerintetek el fog múlni?

Szerintetek el fog múlni?

Figyelt kérdés
Több, mint 1 hónapja, pontosabban 42 napja történt egy kisebb balesetem, és a szám, felső ajkam eléggé elrepedt. Nagyon csúnya volt, több mint egy hétig tartott mire szinte teljesen összeforrt. Azóta már teljesen begyógyult, de érződik benne egy pukli. Az mi lehet? És el fog valamikor múlni vagy már életem végéig ott lesz?
2021. aug. 6. 14:16
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem, hogy úgy történt a baleset, hogy rámdőlt egy nagy állvány. Bár szerintem ez már csak részlet kérdés.
2021. aug. 6. 14:18
 2/5 anonim ***** válasza:
Keloid. Rosszul hegesedett. Esélyes, hogy nem fog elmúlni, de műtéttel korrigálható.
2021. aug. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

De honnan tudni, hogy rosszul hegesedett? És miért, mitől?

És az milyen műtét lenne, mennyire drága...?

2021. aug. 6. 17:18
 4/5 anonim ***** válasza:
Onnan tudni, hogy rosszul hegesedett, hogy ott a dudor. Ez egy helyreállító műtét, tehát elvileg ingyenes. Háziorvosod továbbküld a megfelelő helyre.
2021. aug. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a választ. Most még megpróbálkozom egy krémmel, aztán ha nem válik be akkor nem ártana csinálni vele valamit, mert eléggé tud zavarni, meg látszódik is...
2021. aug. 6. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!