Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Bajom lesz, ha véletlen...

Bajom lesz, ha véletlen kivakartam egy anyajegyet?

Figyelt kérdés

2021. aug. 12. 07:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt sosem tudhatod. Én elvakartam egyet meg 10 éve, amikor kicsi voltam, visszanott, de normális, nem csinál semmit
2021. aug. 12. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha az az anyajegy nem akart elfajulni, akkor semmi bajod nem lesz belőle. Csak sajnos ebben nem lehetsz biztos, hiszen könnyen meglehet, hogy pont azért járt arra az ujjad, mert csiklandozott, viszketett, amiről laikusként el tudom képzelni, hogy egy kóros állapot parányi előjele.

Én megmutatnám szakembernek.

2021. aug. 12. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is jártam így ,nekem elfertőzödött , eltávolították ,majd 2hétig szenvedtem mert fájt.
2021. aug. 12. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Van rá esély.
2021. aug. 12. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Biztos ami biztos - menj vele orvoshoz, mert levakarás nélkül, nyugodt állapotban is rákos daganat forrása lehet, de NEHOGY BEKÉPZELD MAGADNAK! Az orvos szövetmintát vesz, megvizsgálják, majd döntenek.

Nekem a hátamon volt kb. 15 éve egy 5 forintnyi nagyságú kinövés, ami azelőtt nem volt. Sebészorvos mintát vett, laborvizsgálat, nem káros a szövet. Begyógyult, azóta sem jelentkezett.

2021. aug. 17. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy 5 forintosnyi volt a lábszáramon. Véletlenül lehorzsoltam a felét, kb. 5 éve. Begyógyult, most sokkal kisebb, de semmi bajom nincs tőle. Nem voltam orvosnál vele.
2021. aug. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!