Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Még június elején történt,...

Még június elején történt, hogy nagyon megsérült az egyik ujjam a körömágytól lefelé. A körmöm alja be is szakadt, de ez már majdnem lenőtt, viszont a sérülés nyoma még mindig látszik. El fog ez még múlni?

Figyelt kérdés
Egy csomagot próbáltam betenni egy rekeszbe, de kicsit erőltetnem kellett, mert alig fért be. Utána vettem észre, hogy megsérült az ujjam, és vérzett is. A háziorvoshoz nem mentem el, mert telefonon rendelt elsősorban, és nem is tartottam olyan nagy problémának ezt, a bőrgyógyászaton azért megnézettem másfél héttel később, mert akkorra kaptam időpontot. A bőrgyógyász azt mondta, hogy már hámosodik, és nem csinált vele semmit.Tudom, ez égési sérülésnek számít, és tényleg borzasztóan nézett ki, szerintem nem csak a felső réteg jött le, hanem az alatta levő is, de azt hittem, majd elmúlik. Ilyennel nem akartam sürgősségire menni azért, de talán mégis kellett volna. Két napig volt rajta ragtapasz, de utána leszedtem azt is. Legalább három hétig nagyon csúnya volt. Most már sokkal jobban néz ki, de egy kis hólyagszerű valami még ott van. El fog tűnni minden teljesen, vagy marad nyoma?
2021. szept. 8. 21:46
 1/2 anonim ***** válasza:
korod, nemed?
2021. szept. 12. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ez miért fontos?

Amúgy 20+ lány

2021. szept. 12. 01:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!