Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Meddig és mennyire fáj az...

Niktoon kérdése:

Meddig és mennyire fáj az inszalagszakadás?

Figyelt kérdés
5 napja alám tört a bokám futás közben, meg röntgeneztek, kaptam fekvő gipszet. Feküdni kell és pockolni, de néha muszáj vagyok felallnibaz ágyról WC re menni, meg van 3 gyerekem is, muszáj néha rájuk néznem. Szóval ha fekszem, nem fáj, de mihibt felallok úgy elkezd fájni, hogy a könnyem kicsordul. Ráadásul tegnap egész délután hőemelkedésem volt. Normális? Pénteken kell visszamennem cintrollra előre félek, hogy egész délelőtt logatni kellesz a lábam a sebeszeten.

2021. okt. 13. 06:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha így folytatod, bele fog dagadni a lábad a gipszbe. Vegyél könyöktámaszos botot (gyógyászati segédeszköz boltban), és azzal közlekedj a lakásban.

Kontrollnál pedig tedd fel a lábad egy székre.

2021. okt. 13. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt vesszük, hogy az én bokám is kibicsaklott (alám hajlott, és emiatt az egész súlyommal rosszul léptem), és zúzódott - tehát hozzád képest enyhébb sérülést szenvedtem - egy hónap kellett a regenerációhoz. Akkor lehet, hogy neked több idő fog kelleni.
2021. okt. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Végül mit kaptál a lábadra? Járógipszet, vagy rögzítőt?
2021. okt. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Egyenlőre még fekvő gipszben vagyok, hétfőn kellesz visszamennem, ma nem volt sebészet.
2021. okt. 15. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!