Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Térd fájásra milyen krémet...

Térd fájásra milyen krémet ajánlotok?

Figyelt kérdés
Az van hogy 3 hete bevertem a szekrény élébe a térdem. Dokihoz nem mentem mert nem dagadt be és nem is fájt/fáj vészesen és használni is rendesen tudom(inkább csak viszonylag rendesen,sétálás ilyen megy csak sokat guggolni ne keljen). Ennek úgy 3 hete már. Néha elkezd kicsit fájni. De szeretnék valami krémet venni rá mert most jobban elkezdett fájni. Valami ötlet?
2021. okt. 15. 13:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Fasztumgél.
2021. okt. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem elég ha alaposan átmaszkírozod, ott, ahol fáj és addig amíg viszonylag el nem elmúlik a fájdalom. Alszol egyet és másnapra elmúlik a térd fájásod.

Ezek a krémek kb semmire nem jók(placabó), a masszírozáson van a hangsúly. Próbáld ki, ha szappanos vízzel masszírozod át alaposan a térded az is pont olyan hatásos mintha krémmel tennéd.

2021. okt. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1-es az nem vényköteles?


2-es majd megpróbálom azt is hátha


Dokihoz nem akarok menni vele. Nem érzem hogy akkora nagy baj lenne

2021. okt. 15. 14:18
 4/7 anonim ***** válasza:
3 hete fáj, az éppen nem mondható nem nagy bajnak. Mennyi idős vagy?
2021. okt. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Ritkán fáj csak ha megterhelem véletlen jobban.

27

2021. okt. 15. 15:28
 6/7 anonim ***** válasza:

Próbáld ki a Diclac Dolo-t vagy a Diclofenak Sandoz gélt. Gyakorlatilag ugyanaz a hatóanyaguk és a mennyiség, de az utóbbi olcsóbb.

Nekem valamennyit segít ízületi fájdalmakra, bár az igazán hatásos a Diclac tabletta. Ez viszont már vényköteles.

2021. okt. 16. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Gyenge a térded véleményem szerint és túlerőlteted,

csinálj bemelegítést az aktív igénybevétel előtt.

De vannak kimondottan térded/ ízületeket, szalagokat erősító mozdulatsorok azokat meg videojátékozás vagy filmezés alatt csinálhatnád.


Gyenge a térded ennyi.


Erre van az a bugyuta mondás, hogy "sokat akar a szarka de nem bírja a farka".

Értelmezése: Többet vállal, mint amit végre tud hajtani.

(ha nem csinálsz erősító/ bemelegítő mozdulatokat és áldóan megfájdítod a térded akkor előbb vagy utóbb elfog szakadni a térdszalagod és annyi volt aztán van még az a lehetőség is, hogy idős korodra remegni fog a lábad és teljesen használhatatlan lesz mert az idegek, ízületeid tönkrementek akkorra, de lehet a kettő együtt is az még jobb és akkor még ráadásként áldóan fájni is fog a térded)

2021. okt. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!