Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Megsérülhetett a szeméremcsontom?

Megsérülhetett a szeméremcsontom?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam jégkorozni és estem egy hatalmasat és úgy estem nem tudom ,hogy hogy ütöttem meg az esésnél de mikor lépek akkor fáj de a bal oldali "szemérem csontom " fáj meg nyilal ,de csak akkor mikor használom .
2021. nov. 14. 08:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz!
2021. nov. 14. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, menj be az ügyeletes kórházba!
2021. nov. 14. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mindened eltörhet. A medence tájék pont olyan terület, ami csak ágyban fekvéssel “gyógyítható” és ha rosszul forr össze, akkor ott egy örök életre szóló fájdalom forrás jöhet létre.

Menj orvoshoz, meg kell röntgenezni.

2021. nov. 14. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Felhívtuk az ügyeletet azt mondták,hogy nem javasolják a röntgent és ha holnapra. nem múlik el a fájdalom akkor menjek csak röntgenre a koórházba
2021. nov. 14. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!