Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » 1 hét után tudok majd rendesen...

1 hét után tudok majd rendesen járni a sérült lábamon?

Figyelt kérdés

Szombaton elszakadt a boka szalagom , jelenleg fekvő gipszem van viszont 19.-én azaz 1 hét múlva vissza kell mennem boka rögzítőért. Nem igazán kaptam semmiféle tájékoztatást stb. Egyetemista vagyok , most 1 hétig muszáj vagyok itthon maradnom de már az az 1 hét kihagyás is nagy veszteség lesz mert leginkább gyakorlati óráim vannak , az lenne a kérdésem hogyha megvkapom a rögzítőt azzal fogok majd tudni járni?

Esetleg mankó nélkül is?



2021. nov. 15. 16:17
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Ezt mi honnan tudjuk? Édesanyam szeptember 8an törte el a, bokajat, még mindig sántít.
2021. nov. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát te nem is tudhatod ezt mert ezek szerint még nem volt boka szalag szakadásod. Elsősorban azokat kérdezném akiknek már volt így tapasztaltabbak ebben a témában. Köszi :)))
2021. nov. 15. 16:56
 3/9 anonim ***** válasza:
66%
Bokaszalag szakadás? Hetek, mire tudsz úgy-ahogy járni, hosszú hónapok mire jó lesz, de akár fél év is.
2021. nov. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ugyan ez volt velem két éve csak nekem részlegesen szakadt a szalag.. Egy hétig fekvőgipsz, utána rögzítő. Két hetet hiányoztam, utána már mentem egyetemre de hülyeség volt. Nem gyógyult be rendesen, nagyon gyakran fáj azóta is, ha lábujjra állok, pattog, szerintem nem fort be rendesen és ilyenkor szakad újra apránként.Nem tudok azóta ugrálni és szaladni sem. Inkább pihenj jó sokat. Az egészséged fontosabb.
2021. nov. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egy részleges szalagszakadás min. 6 hét mire úgy ahogy helyre jön, de 100%-os már sajnos soha nem lesz. (Tapasztalat)
2021. dec. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát igen. Ezt tapasztalom én is. 3 hét fekvő gipszem volt aztán 4 hét boka rögzítés. Nem ugyanaz és soha nem lesz az.. sokat fáj a lábam és még mindig sántítok.
2022. jan. 2. 10:50
 7/9 anonim ***** válasza:
Pihenj sokat! :) Jobbulást!
2022. jan. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


És ha esetleg valaki ugyanígy járna.. az egészségedet helyezd előtérbe ne pedig a munkádat , egyetemet stb. Sokat kell pihenni és a gyógytorna is sokat számít , ne hanyagold el.

2022. jan. 2. 11:21
 9/9 anonim ***** válasza:

#8

Így van. Egy ilyen dolgot nem szabad az ilyet elhanyagolni.

2022. jan. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!