Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Bevertem a fejem a szekrény...

Bevertem a fejem a szekrény sarkába, meghalhatok?

Figyelt kérdés

Bevertem a fejem a szekrény sarkába. Nagyom rosszul esett, sötétben nem láttam, hogy kinyílt a szekrény ajtaja és nekimentem...

Pont a sarka a homlokomat, tehát a hajam tövénél okozott egy kis puklit illetve vérzett is picit.

Nem érzem, hogy a fejem fájna, csak a pukli helye rossz.

Szerintetek ez nagyon veszélyes?


2021. nov. 30. 22:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Bele lehet halni fejütésbe, de ha téged ért volna akkora ütés akkor ezt a kérdést nem tudtad volna kiírni mert valószínűleg a rohammentősök dolgoznának rajtad.
2021. nov. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Gyerek korunkban mind szereztünk ilyen sérüléseket és túléltük.
2021. nov. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De olvastam h sokan belehaltak már ilyen otthoni fejsérülésekbe...
2021. nov. 30. 22:14
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze,de erre várnod kell még kicsit.Addig még sok sérülés érhet.
2021. nov. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Belehalni gyakorlatilag bármibe bele lehet kérdező. Van aki megmosdott és az agyevő amőba kinyírta. Vagy a nő, aki anafilaxiás sokkot kapott az ondótól.

Az ember alapesetben sok mindent kibír. Én is voltam bepánikolva, tudom mit érzel. Sikerült elbaltázni a kezem, aztán megtudtam, hogy csak pár hónaposan kaptam tetanusz oltást. 3 napra rá mentem a háziorvoshoz, aki meg elment szabadságra, telefonon meg közölte "semmi bajod sem lesz, egy hét múlva jövök és beoltalak". Minekután az már 10 nap és nem kaptam merevgorcsot, nem is mentem vissza. Pedig papíron meghalhattam volna.

2021. nov. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ilyenbe haltak bele??Ilyenbe?

Lett pukli, ez jó. Agyrazkodast se tartom valószínűnek. Vérzést főleg.

Tudsz egyenesen menni, orrot érinteni, csukott szemmel is. De eleve itt elég kemény a fej

2021. nov. 30. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem covid.
2021. dec. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!