Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Térd elülső szalgszakadásom...

Térd elülső szalgszakadásom van, lehet. Mennyire surgos ezt muteni vagy barmit csinalni vele?

Figyelt kérdés

Ha huzom az időt, azzal veszítek valamit?

Ugy értem,hogy maganorvos azonnal csinalna az MR-t, stb., sztk pedig ráerősebben. De utobbi ingyen lenne.

Nem nagyon van ra penzem.

De ha muszaj,akkor szánnék ra, lehet.


Mennyire kell most gyorsan cselekednem? Kevesbe jól gyógyul,ha nem azonnal mutik,ha muteni kell ? vagy ilyesmire gondolok.



2021. dec. 3. 10:13
 1/4 A kérdező kommentje:
Oktober 22- en Volanbusz lepcsojen lefele menet serultem. Van a buszon kamera vagy buszallomason,hogy ha bizoniytani akarom,hogy ott serultem le? Utolag most gondolok ra,hogy nekem a Volan busszal szerzodesben álló biztosito mindent fizetne...akkor hulye voltam,hogy enm vetettem fel jegyzokonyvet azonnal,meg tanuk is voltak.
2021. dec. 3. 10:21
 2/4 A kérdező kommentje:
Tavolsagi buszokon mIndig van fedelzeti kamera a hatso lepcsőn?
2021. dec. 3. 10:29
 3/4 A kérdező kommentje:

A buszjegy mar nics meg, akkor nincs remeny a karteritesre?

Jegyzokonyvet se vettunk fel a helyszinen.

Kamerafelvetel nem eleg,elegge latvanyosan osszerogytam,nem tudtam felallni felguggolasbol, mikor kileptem a buszbol a jardara.

2021. dec. 3. 21:17
 4/4 A kérdező kommentje:
Letezik hogy megyeszekhely kozponti buszallomason nincsenek kamerak az allomas terulten? Jegykiado holgy szerint nincs,tekefonon felhivtuk.
2021. dec. 3. 21:18

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!