Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Lenyeltem egy korty gázolajat....

Lenyeltem egy korty gázolajat. Lehet bajom?

Figyelt kérdés
kicsit marta a nyelőcsövemet de nem vészesen, még annyira sem mint ahogy pl a palinka szokta. Lehet bajom tőle?
2022. jan. 29. 21:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
58%
De egyáltalán minek? Nem vádaskodok, de eleve gyanús ez az egész.
2022. jan. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Szerinted direkt?
2022. jan. 29. 22:06
 3/11 A kérdező kommentje:
És azért nem válaszol senki mert neked megkellett kérdezned ezt mindenáron :))) És már azthiszik hogy kaptam választ.
2022. jan. 29. 22:39
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
1! Gondolom, leszívta csővel. Előfordul.
2022. jan. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
89%
Max kihányod, de ennél nagyobb bajod nem lesz. Igyál tejet, egyél zsírosat, komolyan mondom. Én is ittam véletlenül 1-1 korty benzint, többször is. Ja, fejfájás, émelygés is lehet, de komoly, vagy maradandó bajod nem lesz.
2022. jan. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Első vagyok. Igen, direkt. Olyan nincs, hogy valaki csakúgy véletlenül iszik gázolajat. Ötös, te sem vagy épp gyanú fölött. Üzemanyagot loptatok vagy mi? Továbbra sem vádaskodok, de a pontom áll: eléggé gyanús ez az egész mindkettőtök esetében.
2022. jan. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Bassz, te se szívtál még le gázolajat, úgy látom, kedves utolsó válaszoló!

Lehet, hogy nem laksz az ukrán határ közelében :) XD....

2022. jan. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem loptam semmit. Kannából akartam a kocsimba tankolni és igen csővel, amit megszívtam hogy meginduljon de kicsit jobban megindult és ment a számba is aminek egy részét sikerült lenyelnem.
2022. jan. 30. 18:49
 9/11 A kérdező kommentje:
De szerencsére semmi bajom nem lett.
2022. jan. 30. 18:49
 10/11 anonim ***** válasza:
55%
Hiába pontoztok le, csak mert van egy kis gyanú bennem. Kérdező, senki nem bélyegzett meg üzemanyag tolvajnak, kérlek nyugodj meg. Azt tudom javasolni, amit a többiek: hányasd meg magad, hogy kijöjjön. Nem kell a fenének sem, hogy ott legyen a gyomrodban. Aztán meg egy jó alapos öblítés. Vízzel!
2022. jan. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!