Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Ez áramütés volt vagy kisülés?

Ez áramütés volt vagy kisülés?

Figyelt kérdés
Műszálas takarótól “fel voltam töltődve” és a villanykapcsoló helyett a mellett levő konnektor felé nyúltam (nem nyúltam bele) és akkor éreztem, hogy megráz, a kis szikrát is láttam, ahogy az ujjamba megy (mivel sötét volt), egy pillanatra fájt, utána semmi (kb. félórája volt). Lehet bajom? Egy Aspirin Protect-et bevettem.

2022. márc. 15. 23:08
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
"Egy Aspirin Protect-et bevettem." DDDDDD! Ezenkivül még háromszor kellene köpnöd kelet felé, miközben a szikra helyét simogatod fekete macska farkábol kiszedett szörszállal!:-)
2022. márc. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, ne pánikolj és egy aszpirin semmit nem ér mivel semmi köze az eseményhez. (hogy jutott eszedbe bevenni? 🙂)


Semmi különösebb nem történ hála Istennek de legközelebb a konnektor felé ne nyúlkálj!

2022. márc. 15. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Gyerekkoromban már rázott meg az áram, akkor 5 napig kórházban voltam, ott mondták, hogy ilyen esetekben (enyhe áramütés) Aspirin Protect, mert hígítja a vért (az esetleges vérrögök miatt).
2022. márc. 16. 08:03
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

3# Ááá, így értem, persze, logikus!


Klassz hogy leírtad!


Remélem jól vagy, minden rendben!


(12 évesen engem is rázott meg áram, fekete pötty lett az ujjamon, végig szaladt rajtam egy durva bizsergés de még élek, bőven túl a tizenkettőn)

2022. márc. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90%

"3# Ááá, így értem, persze, logikus!

Klassz hogy leírtad!"

Segítek, mit kellett volna még írni: bocsánat, hogy tudatlanságomban hülyének néztelek, ezek szerint én vagyok a hülye.

2022. márc. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
5# Te mekkora egy idegbeteg furkó vagy!
2022. márc. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Igen, jól vagyok azóta. :)
2022. márc. 16. 18:25

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!