Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Borkemenyedes volt a labujjamo...

Borkemenyedes volt a labujjamon es levagtam baj?

Figyelt kérdés

Borkemenyedes volt rajta en meg levagtam. Nem fajt es semmi baja nem volt mivel a boromben nem vagtam bele, csak a meghalt szaruretegemet vagtam le. Ez 2-3 hete volt. Most kb 3 napja lett ott egy eleg nagy csomoban borkemenyedes. Nagyon nagyon faj. Kertem idopontod pedikuroshoz de ket het mulva tudok leghamarabb menni ( akkor volt idopont)

Szerintetek lehet barmi koze hogy 2 hettel ezelott vagtam ott korulotte vagy ez mas? Hogyan enyhitsem a fajdalmat?



2022. márc. 26. 19:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát én ezért nem vágtam volna le a lábujjam. Igaz, így nem lesz vele többet gond.
2022. márc. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
lehet, hogy tyúkszem, vagy ilyesmi és azért fáj
2022. márc. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
most milyen a lábad? nem hordj cipőt, zoknit otthon, minimalizáld a járást...plusz áztasd, de meleg vizben, attól megpuhul. mást nem nagyon tudsz, ez ilyen
2022. márc. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!