Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » A zenètől,vagy a Videóklipp...

A zenètől,vagy a Videóklipp töl fáj nagyon,a fenekem???

Figyelt kérdés
Egyik szombat este,megnèztem egy videó klippet,jó fel hangosîtottam a TV-t.A Hip Hop Boyz, (Nem az a tèt) cîmű 1994-es videó klippjèt nèztem meg,ahol fèlmeztelen,izmos pasik táncolnak. A klipp kezdetèn mutatnak,egy igencsak izmos kocka hasú fiút,aki egy bugyiban van,ès azt mutatják. Meg is nèztem,este. Mivel szeretem az ilyen zenèket,fel hangosîtottam a TV-t,igaz kèső este,a szomszèdom verte a radiátor csövet,hogy vegyem lejjebb a hangerőt,de mivel aznap este ki csaptam magam,îgy nem tudtam róla. Másnap reggel,arra èbredtem,miután vègig nèztem a videó klippet,hogy nagyon fáj a fenekem,mentem egyből a WC-re kakilni,de amikór ki nyomtam,irgalmatlanúl fájt a fenekem luka,szinte sîrtam a WC-ülve. A WC-papîr vères volt,vèrzett is.Az az èrdekes,ha olyan zenèt hallgatok,vagy videó klippet nèzek,amiben csajok vannak,akkor sosem fáj a fenekem. Reggel amikór magamhoz tèrtem,a konyha asztalon találtam egy főtaxi nyugtát,jó borsos összeg,a Belvárosba szólt az út. Oda vissza. De valaki más fizette ki,a több mint 39.000-forintos Taxi számlát. Nem èrtettem,hogy került oda,mivel busszal járok,minden hová.Ès egy èjszakai szórakozó hely hîrdető lapja,is ott volt a konyha asztalon,egy mèg drágább,számlával,de azt sem èn fizettem,mivel jelzett volna a mobilom. A szomszèdom szerint,ès a este kutyájukat sètáltató emberek szerint,akik a házban laknak,láttak engem,egy fèrfival Taxiba szállni,majd hajnali 4-kór vissza hoztak Taxival,három izmos fèrfi kisèrt fel,a lakásomba. Ezt nem èrtem? Arra emlèkszem,hogy este ittam pár sört,ès a pánik betegsègemre szedett Xanax-ès Rivotrilt be vettem. Ès a videó klipp nèzèse közben hirtelen el aludtam,ès azt álmodtam,hogy a Hip Hop Boyz fiúkkal táncolok. Nem tudom,de lehet hogy nem is álmodtam??? Talán nem az,amire gyanakszom,ugye???😟😟😟😲😲😲😲 Három ève Nős vagyok,a felesègem a hètvègèt az anyósomnál töltötte. Ugye nem az,amire gondolok?? Most is alig bîrok ülni,úgy fáj. Szinte vonszolom magam,alig bîrok menni. Orvoshoz nem merek el menni. Aki tud,îrjon választ! Minden segîtő választ előre Köszönök!

#zene #Hip hop boyz #Mitől fáj a fenekem??? #Vèrzik a vègbèl nyîlásom,mitől?? #Talán már meleg vagyok? #Nős lètemre,lehetek meleg?
2022. ápr. 4. 12:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Begináztattak és s*ggbe k*rtak. menj orvoshoz nemibetegség tesztre.
2022. ápr. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ha tènyleg megQrtak,azt most hogy mondjam el a felesègemnek???😟😟😟😲😲😲Az anyósomnak??? Három ève nős vagyok,nem akarok el válni. Most mi lesz,velem???😟😟😟😟😟
2022. ápr. 6. 08:07
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mivel öntudatlan állapotban voltál egyébként simán tehetnél feljelentést is
2022. ápr. 6. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nagyon Szèpen Köszönöm,a lelkes választ,ès segîtő ötletet...Na de jelentsem fel,a hîres Hip Hop Boyz-ot???😲😲😲 Azokat az izmos,kocka hasú,sportos gazdag elismert fèrfiakat? Hiába jelentenèm fel őket,a vègèn ugyis èn ülnèk a vádlottak padján,akár mèg èvekre börtönbe is kerülhetek,mert több tîz millióra perelnènek,becsület sèrtèsèrt,rágalmazásèrt. Aztán ha tènyleg èn kerülnèk börtönbe,ott aztán napi szinten tennèk velem azt,amit szombat èjszaka.Meg ha mègsem a Hip Hop Boyz fiúk tettèk,de nagyon hasonló,igen csak izmos,sportos fiúk,fèrfiak,akik izmos kocka hasuk van,tele vannak pènzel,gazdagok,a legújabb Audival,meg Mercrdes AMG vel,vagy Ford Mustánggal,vagy Porhe,Lamborzsdinivel járnak. A Rendőrsèg semmikèpp nem merne tenni semmit. Mivel igencsak sportos,izmos kocka hasú,dús gazdag fiúk,fèrfiak,akiknek kezükben az Ország,ès minden.A feljelentèsnek szerintem semmi èrtelme. Úgysem hinne nekem senki. Különben is,nagyon szègyelnèk akár orvoshoz menni,nem hogy feljelentèst tenni. Mi lenne,ha nem csak a felesègem,anyósom,hanem a kollègáim,apám,a bátyám,a család a rokonok meg tudnák,hogy mi törtènt velem. Amint èppen elèg,hogy már az anyósom tud már róla,hála a kutyásoknak,akik látták,hogy fèrfival szállok elit Taxiba,majd hajnalban fèrfiak Hoztak haza. Anyósom már be akarja adni,a válópert,válókeresetet. Most mit tegyek? Tudom,hogy nem tehetek róla,de ez annyira kînos. Már azon is gondolkoztam,hogy le fogok ugrani a Szabadság Hîdról. Annyira restelem,ami törtènt.
2022. ápr. 6. 11:35
 5/7 anonim ***** válasza:
Milyen hip hop Boyz? Nyilván nem ők tették
2022. ápr. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Tudom,igazad van. Biztos hogy nem. Ők nem olyanok,meg a hîrnevűk miatt sem tettek volna ilyet. De ha nem is Ők,da kinèzetre nagyon olyan izmos,sportos,kocka hasú,fiúk,fèrfiak voltak. Amint vettem a bátorságot,ès el mentem a Sürgőssègire. Az Orvos ki nevetett,de azt mondta hogy a súlyos vègbèl repedèsem vèget,feltehetőleg nyîlván,igencsak izmos,sportos,igencsak nagy pènisszel,erőteljesen hatoltak be,a vègbèlnyîlásomba. Nagyon úgynèz ki,hogy műteni kell,ès a közel jövőben pelenkát kell,hordanom,mivel a szövődmènye ennek,az inkontinencia. Ezt mondta az Orvos. Az Assziszten csaj is jót röhögött rajtam,ès azt monta rám,hogy már ratyi lettem,ès már csak felfűzve ehetek csak majd rizst. Most itt vagyok a Kórházban. A vèrzèst el állîtották,kaptam infuzióban fájdalom csillapîtókat,köztük mèg Contramalt. Itt fekszem,hason,egy hordágyon,kapom a rengeteg fájdalom csillapîtót,de mèg mindig pokolian fáj. A felesègem is meg tudta,le b*#zizott. A feljelentèsen mèg gondolkodom. Lehet,hogy várnom kell a Mentőt,mert át fognak vinni egy másik Kórházba,ha nem Ők ma az ügyeletesek.A Sebèszetre küldtek át. Az Orvos szerint 83%-hogy komplikáció lèp majd fel,el fertőződhet a seb,ès a legrosszabb,hogy Anus spray beavatkozás,mint èletmentő műtètre kerül a sor. Magyarul ki vezetik a vègbelemet,a has falamra,ès egy zacskóba fogok kakilni,a hasamon keresztül.😟😟😟😟😟😭😭😭😭😭😭 Ha ez lesz,inkább a halál!! Nem elèg a válás,ès mèg ez is?? Milyen èlet vár majd rám,ezek után??? Mehetek a hîd alá,ha a felesègem el hagy. Tudom,Magyarországon nem legális az eutanázia.
2022. ápr. 6. 13:35
 7/7 anonim ***** válasza:
Kamu
2022. ápr. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!