Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Ha beutaltak a kórházba, mert...

Ha beutaltak a kórházba, mert magánorvos szerint gipszbe kell tenni a kezemet, akkor hova menjek a kórházban?

Figyelt kérdés

Ha beutaltak a kórházba, mert magánorvos szerint gipszbe kell tenni a kezemet, akkor hova menjek a kórházban?

Az asszisztense adta ki a papírt es azon csak annyit ír hogy kéri a fent nevezett beteg felülvizsgálatát es gipszrögzítés felhelyezését.

Háziorvos már nem rendelt, így nem tudtam hívni.

Kórházat még nem hívtam, de gondolom ünnepek alatt nem fogadnak.

Ínhüvelygyulladásom van, lassan 3 hónapja szenvedek vele.

Az orvos tegnap bekotozte a kezemet és nyakba kötötték.



2022. ápr. 16. 13:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Traumatológiára
2022. ápr. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A papíron csak annyi áll, hogy X Kórház? Semmi osztály, szakrendelés, semmi?
2022. ápr. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Sebészet
2022. ápr. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Traumatológiai osztályon található a gipszelő.
2022. ápr. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
34%
Hát komolyan mondom... szerintem valakinek az a legjobb szórakozása, hogy állandóan inhüvelygyulladása van és gipszelni kell. Keressetek rá, ez már a sokadik ugyanolyan kérdés, magánorvos azt mondta gipszelni kell, de hová menjek? Szerintem a pszichiátriára.
2022. ápr. 17. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!