Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Áramütés érhette a 2 éves...

Áramütés érhette a 2 éves gyereket. Lehet baja?

Figyelt kérdés
Az egész házban egyetlen hely van ahol nem volt lefedve a konnektor. Eddig soha nem nyúlt bele a gyerek. Most véletlenül nyitva maradt az ajtó amíg én pakoltam. És ő bedugott egy kulcsot a konnektorba. Szerintem! Megrázhatta az áram mert nagyon megijedt és sírt hogy megcsípte valami az úját. Azt hittem a ruhacsipeszt csipesztette rá. Megpiszilgattam neki. Később vettem észre hogy nincs áram a lakásban. Ekkor kezdtem el gondolkozni és láttam a kulcsot a földön. Azóta hívtam a kórházat, akik azt mondták ha minden rendben van nem kell bevinni mert nem gondolják hogy bármi lehet. Én viszont rettenetesen félek. Reagál, beszél, játszik és nem fájlalja semmiét. De a konnektortól rettenetesen fél. Ès azt mondta az csípte meg. Lehet neki baja amit nem látok rajta?

2022. ápr. 23. 13:56
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
73%
Lehet, vidd be a kórházba
2022. ápr. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
65%

Igen. NAGYON IS.


Azonnal menjetek be ugyeletre, ott a tobbit elmondjak!


Valószínűleg nem lett baja DE LEHET SÚLYOS BAJA!!!!!


MENJETEK!

2022. ápr. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
85%
Vidd be! Áramütés után besűrűsödhet a vér így később a semmiből eshet össze az ember!
2022. ápr. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
83%

"Áramütés érhette a 2 éves gyereket. Lehet baja?"


Nyilván lehet. Olyan nincs, hogy valakinek áramütés után nem lehet baja. Ha az emeberknek nem lehetne baja áramütés után akkor nem halna meg évente 400 ember az USA-ban áramütéstől. Be kell vinni a sürgősségire.


[link]

2022. ápr. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
85%

Hogy komolyan vedd: van ahol belép az áram és ahol kilép.


A kettő között bármi lehet!

Szív stb.

2022. ápr. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
100%
És úgy készüljetek hogy megfigyelésre bent fogják tartani
2022. ápr. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
De a korhaz azt mondja ne vigyem
2022. ápr. 23. 14:07
 8/34 A kérdező kommentje:
Hollandiaban elunk. Itt nem lehet csak ugy bevinni. Mindig elotte beszelni kell telefonon. Azt mondtak ha valamit latunk azonnal vigyuk de szerintuk mar latnank ha baj lenne
2022. ápr. 23. 14:08
 9/34 anonim ***** válasza:
10%

Hát ti nem vagytok normálisak!


A kórház nevét ird ki ide legy szíves hogy LEGYEN BIZONYÍTÉK!

2022. ápr. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
72%
És ha 2 óra múlva embóliában meghal, mit csinálsz? Magadat fogod hibáztatni egy életen át! Fogd és vidd, szard le, hogy lusták dolgozni!
2022. ápr. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!