Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Anyajegy eltávolítás után...

Anyajegy eltávolítás után hogyan járjak el?

Figyelt kérdés
Mindenki mást mondd. Nem érheti víz, meg kell mosni, ragasszam le, ne rakasszam le.... Már semmiben nem vagyok biztos. Tegnap volt a műtét, a sebész azt mondta vasárnap vegyem le a kötést és óvatosan mossam meg, valamint, hogy nem kötelező újabb kötést tenni rá, csak ha szeretném, de hagyjam levegőzni is. De sokan azt mondták nehogy víz érje stb. Most akkor mit csináljak?! 3 hét múlva lesz varratszedés.
2022. ápr. 30. 03:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem mikor kivágták, azt mondta a doki érheti víz, de csak zuhanyozhatok, fürödni és teljesen megáztatni nem szabad. Egyszerűbb tapaszt hagytam rajta, amit naponta cseréltem. Volt amit leégettek, annak tapasz sem kellett, de ugyanúgy csak zuhanyozhattam egy darabig.
2022. ápr. 30. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Császármetszés után is zuhanyoznom kellett,pedig az sokkal nagyobb és mélyebb vágás.


Érheti víz,csak itasd fel. Ne áztasd,az a lényeg.

2022. ápr. 30. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Felesegemnek kedden vettek le egy jo nagyot. Szerdan kotes sere, egy het mulva ujra. Addig nem erheti viz es nem veheti le a kozest.
2022. ápr. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!