Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Hogy néz ki egy labfejtores?

Hogy néz ki egy labfejtores?

Figyelt kérdés
2 napja beutottem nagyon. Akkor nem fajt másnap nagyon ma mar enyhült. Külsőre picit dagadt ahol beutottem es enyhén piros. Mozgatasnal is fáj még de már sokkal enyhébben mint tegnap. Ha eltort volna akkor egy nap múlva éreznék javulást?
2022. máj. 7. 14:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ennek eldöntésére nem a gyakori a legjobb módszer, hanem a röntgen.
2022. máj. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Sztem labra sem tudnal allni...

Bar nem vagyok doktor

2022. máj. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Tudom persze orvos tudja megmondani nyilvan, es el is fogok menni. Mégis kivancsi vagyok, hogy ha valakinek mar esetleg volt eltorve a lábfeje, az mit tapasztalt.
2022. máj. 7. 14:35
 4/13 anonim ***** válasza:
lábközépcsont töréssel tuti, hogy magadtól mentél volna az ügyeletre...
2022. máj. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Igen ezért vacilalok rajta, mivel miután történt egesz sokáig nem fajt, vezettem, jarkaltam tettem a dolgom. Másnap reggelre lett igy,sántikáltam is. Ma mar nem santitok, igaz nem is konnyeden jarok vele most sem,ha megmozditom sem faj annyira mint tegnap.
2022. máj. 7. 14:43
 6/13 anonim ***** válasza:
Tenyleg csak röntgen alapján tudja egy orvos is biztosra megmondani. Például nekem úgy tört el a lábközépcsontom gyerekként, hogy anyukám azt gondolta csak megzúztam, siman belerugtam valamibe. Viszont ráállni nem tudtam. Keresztlányom nemrég viszont a karját törte (orsócsont azthiszem), és egy napig még használta, fájlalta, de simán fogott vele megpakolt tányért.
2022. máj. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Röviden: ha el is tört, nem mindegy hol tört és hogyan. Igy az is lehet,hogy törötten is tudod használni, de lehet, hogy zúzodva se. Orvos tud segíteni.
2022. máj. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Igen, orvos nélkül lehetetlen. Azert mégis azt erzem, hogy ha javult tegnap óta, akkor nem lehet törés, mert az szerintem csak jobban fájna.
2022. máj. 7. 15:32
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül, bár valószínűleg igen. :)
2022. máj. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem estére bekékült, másnap a röntgen igazolta a törést. Nem csináltak vele semmit,pár hétig papucsban jártam azon a lábon, utána meggyógyult. A kezemen, amikor a kisujjam tört el, az is bekékült.
2022. máj. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!