Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Izomszakadasom lehet, vagy...

Izomszakadasom lehet, vagy csak izomlaz?

Figyelt kérdés
nagyon le szeretnek fogyni nyarra 5kilot, es azt kell tudni rolam, hogy egesz eletembe nem nagyon mozogtam, de most, 1 hete elkezdtem edzoterembe jarni, es voltam 4szer. hasznaltam tobbek kozott egy comb erosito gepet, amin ulni kell es a combokkal ossze kell nyomni azt a valamit. sajnos elegge hulye voltam, mert nem melegitettem be. tegnap nem voltam edzeni, enyhen fajt a combhajlatom napkozbe, viszont estere annyira megfajdult, hogy aludni se nagyon tudtam. reggelre se mult el, felkelni meg setalni is nehezemre esik, es tapintasra nagyon bevan kemenyedve a comb izmom. eletembe nem ereztem meg ilyet, nagyon felek hogy izomszakadas lehet. Szerintetek? 20/L

2022. máj. 11. 13:29
 1/2 anonim ***** válasza:
CSak megerőltetted magad.
2022. máj. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha nem enyhül pár nap alatt, akkor az nem izomláz, kivéve ha nem edzel rá folyamatosan.
2022. máj. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!