Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Meghúztam reggel a hátam,...

Meghúztam reggel a hátam, alig bírok mozogni, délután pedig vizsgám lesz. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Reggel valószínűleg tettem egy rossz mozdulatot. Iszonyatosan fáj a hátam és belenyilal a hasizmomba. Sehogy se jó, mindenhogy fáj. Már bekentem, vettem be fajdalomcsillapítót.

Kora délután lesz egy vizsgám amit be kéne mennem megírni. Vezetni így nem tudok, busz kiesik is kiesik, valahogy elmegyek taxival.


A háziorvosom meg szintén pont délután rendel, ha oda elmegyek (nincs messze amúgy) akkor a vizsgát lekésem, de muszáj lenne megírni.


Mit csináljak? Hívjam fel a háziorvosi ügyeletet? Bemenni oda se tudok. Elvinni jelenleg senki nem tud, mert mindenki dolgozik.



2022. máj. 18. 11:28
 1/7 anonim ***** válasza:
89%

Nyilvan a vizsga nem tart olyan sokaig, h a rendeles veget erjen.

Menj el taxival, ird meg a vizsgat, aztan menj el a haziorvoshoz.

2022. máj. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
38%

Ez csak egy húzódás. Pár nap és elmúlik. Miért kell erre ügyelet, háziorvos?

Ha nem akarsz vizsgázni, akkor csak simán nem mész el, majd mész a kövire. Vagy felhívod a tanárt, hogy beteg vagy, már nem tudtad lemondani a vizsgát, bemehetsz e a hét egy másik napján, mintha csak ma vizsgáztál volna.

2022. máj. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%

Vegyél be magnézium tablettát, nagy adagot!

Ha van /vagy vegyél / b-vitamin komplex (bioextra cég gyártja, az olcsó és jó, azt keresd) 1 kis bogyót vegyél be, magnéziummal együtt mehet.


Meleg vízzel zuhanyozó hosszasan, nyomd a meleget oda ahol görcsösen huzódva fáj vagy egy kár forró vízben relax minimum fél óra!

Pihenj, hunyd be szemed, kapcsold ki az agyad!


Ez részben pszichés ezért lenne jó a b vitamin komplex, izomra, idegrendszerre a magnézium.

2022. máj. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
71%
kád forró vízben.
2022. máj. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
52%
Bírd ki a fájdalmat és menj vizsgázni taxival.
2022. máj. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Végülis elértem a háziorvost, mondta hogy vegyek be fájdalomcsillapítót x fajtát (pint volt otthon) és írt fel izomlazítót majd kiváltom. Taxival jöttem és sikeres levizsgáztam.


NEM a vizsgáról akartam lógni és nem idegi eredetű mert felkészültem, tudtam hogy nem nehéz és nem voltam stresszes.


De amúgy kedves a "bírd ki a fájdalmat" amikor felkelni se tudtam és mindenhogy azt hittem hogy összepisilem magam :))

2022. máj. 18. 14:43
 7/7 anonim ***** válasza:
94%
Melegfürdő vagy zuhany 10perc-30percvalamennyire ellazul.
2022. máj. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!