Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Vasárnapi biciklis balesetembő...

Vasárnapi biciklis balesetemből lehet még bajom, vagy el fog múlni?

Figyelt kérdés

Vasárnap éjfél körül elestem biciklivel, nagyon erősen beütöttem a fejem jobb oldalát a járdaszegélybe. Eszméletvesztésem nem volt, külsérelmi nyom nincs, viszont nagyon fáj a fejem, nem csak az ütés helyén, hanem az egész fejem, a hajas terület, mintha egy sapka lenne rajtam kicsit olyan érzés.

Mivel már több, mint 72 óra elmúlt próbálom magam nyugtatni, hogy majd elfog múlni, vagy rosszul teszem? Ha nem múlik el, elmegyek orvoshoz, de hova? Sürgősségiről már elküldenek, hazi orvoshoz, vagy esetleg valahova magán úton?



#fejsérülés #baleset #trauma #biciklis baleset
2022. jún. 9. 08:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Háziorvos.
2022. jún. 9. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Háziorvost hívd fel mindenképp, majd ő továbbküld.
2022. jún. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát ha sürgősségiről elküldtek, és megnéztek nagy bajod nem lehet. Szerintem masszírozd meg a fejed. Tudod mint a bunyós filmekbe, amikor valaki beüti a fejét, utána megdörzsöli, keféli. Hajmosás közben is megpróbálhatod. Ha nincs nagy fájdalom nyomásra vagy nagyon abnormális ne aggódj. Ha idegi tüneteid vannak, menny vissza, megkérdezel egy ápolót mit csinálj és megmondja vagy hívd fel a háziorvosod. Amugy ezert kell sisak.
2022. jún. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Biciklis balesetek lappangási ideje 1 hét.
2022. jún. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!