Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Meghúzódott a karizmom, hogy...

Meghúzódott a karizmom, hogy gyorsíthatnám a regenerációt?

Figyelt kérdés
Helló! Munka közben meghúzódott a karizmom egy emelés során, azt mondanám, közepesen... A gondom az, hogy munka során rendszeresen emelgetek és a hétvégi pihenés és a délutáni edzések kihagyása nem volt elég a teljes gyógyuláshoz. Tudtok javasolni valamit, amivel meggyorsíthatnám a folyamatot?

2022. jún. 26. 15:57
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Munka során, persze. Aztán meg odaírod, hogy sportsérülés.

Hagyd abba ezt a testképzavarosoknak való gyurmázást és nem fog többet meghúzódni.

2022. jún. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem mindegy hogy napelemet emelek vagy sulyt te paraszt? Meghuzodott, ezzel kellett volna kezdni valamit, eletvezetesi tanacsokat nem kertem
2022. júl. 5. 20:16
 3/6 anonim ***** válasza:
Tehát miért is kezdted hazudozással?
2022. júl. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom, ezen a ponton számít e valamit az erőfeszítés, hogy elmagyarázom neked, hogy nem hazudtam, hogy lényegében a sportsérülés kategóriába tartozik bárhogyan is történt az izomhúzódás, vagy hogy a kezelés szempontjából lényegtelen az is, hogy valóban hazudtam e vagy sem. Valamiért attól tartok, ha ezt ezidáig nem sikerült tudomásul venned, később se fogod... Feltételezem, hogy van a témával kapcsolatban egy megrögzött állásfoglalásod és csak a hangodat akarod hallatni függetlenül attól, hogy egyáltalában miről van szó vagy hogy érdekel e bárkit is.
2022. júl. 13. 22:18
 5/6 A kérdező kommentje:
Egyébként pedig ha bárki olvasná ezt a kérdést és hasonló helyzetbe került és lassan gyógyul a sérülés, a nyilvánvaló pihentetésen túl menjen el a patikába, kérjen rá egy kenőcsöt, 3-4000 Ft körül van és kenegesse minél gyakrabban, elég hatásos...
2022. júl. 13. 22:35
 6/6 anonim válasza:
Milyen kremet hasznaltal? Nekem azt mondtak voltarennel kenjem csak nekem a hasmnal huzodott meg
2022. dec. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!