Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mi történik ha a játszótéri...

Mi történik ha a játszótéri ülőhelyes körhintában egy embert nagyon gyorsan és nagyon sokáig pörgetünk??

Figyelt kérdés

Nem rég mentünk az egyik kis babás ismerősünkkel a játszótérre és találkoztunk egy olyan ülőhelyes körhintával amivel gyerekkorunkban is játszottunk! Amit belülről kell irányítani. A sógorom izmos gyerek, azt mondja megpörget kívülről! Kb 2 percig pörgetett rátapadtam a körhintára a hátam össze fele tört, rosszul voltam és nem kaptam levegőt!

Ha pl motorkerékkel pörgetnék 10 percig, mi történne az emberrel aki benne van?

Hallottam olyat hogy valakinek ettől kiesett a szeme


2022. jún. 27. 00:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

maximum kirepülnek belőle pár perc után, sok ilyen video van fent neten keress rá

de ilyen h kirepül a szeme ilyen nincs

2022. jún. 27. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Te voltál az ember, aki benne volt, rosszul lettél, mással sem történik más.
2022. jún. 27. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
46%
Idegrendszert összezavarja, emiatt lehet hányinger, hányás, szédülés, izomtónus elvesztés, rossz közérzet, eszméletvesztés.
2022. jún. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
46%
Az érintett gyerek anyja adna egy nagy pofont a pörgetőnek 5 perc után.
2022. jún. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!