Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Beütöttem az alkarcsontom pár...

Beütöttem az alkarcsontom pár hete, de nem fordultam orvoshoz. Utólag már késő? Lehet, hogy megrepedt, mert még most is érzékeny.

Figyelt kérdés
Először csak pár percig fájt egy kicsit, utána csak ha hozzáértem, most is csak akkor, ha pl. az asztal éle nyomja. A másik karomat ez nem zavarja. Ez lehet repedés?
2022. júl. 15. 17:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet de nem biztos. Nem késő orvoshoz fordulni. Egy osztálytársam a nyári tábor első napján eltörte a kezét. Külföldön voltunk így csak 2 hét múlva mire hazaértünk jutott orvoshoz. Begipszelték meggyógyult azóta is jól van.
2022. júl. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Elmehetsz még most is, de felesleges. Nekem megrepedt, de nem tudnak azzal mit kezdeni, nyilván ugye begipszelni nem lehet.

Én kaptam rá egy krémet és ennyi volt

2022. júl. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem begipszelték 3 hétre a repedést.
2022. júl. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!