Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Csípőízület problémával hova...

Csípőízület problémával hova kellene fordulnom?

Figyelt kérdés

Onnan indulunk, hogy azt ne is írjátok, hogy háziorvos, ortopédia, reumatológia. Nem akarok negatív reklámot az egészségügynek, csak egyszerűen határozottan írom, hogy NEM.


Voltam már egyszer csontkovácsnál egy ideig jobb lett, sőt annyival jobb is maradt, hogy a mozgástartomány mostmár úgy érzem teljes. Eddig nem tudtam teljesen kifelé fordítani. Focizok, biztos nem tesz jót neki. De inkább sétálásnál és szex után érzem, hogy fáj. Biciklizésnél sem érzem hogy fájna.


30 F



2022. aug. 15. 17:38
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Akkor mégis mit vársz tőlünk?
2022. aug. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
63%

Menj ismét JÓ csontkovácshoz.

Van ismerősöm, aki meghatározott időközönként jár.

2022. aug. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
59%

Ha nem egészségügy, akkor mit szeretnél? Sámán táncoljon körbe a holdfényben?

Amúgy 30 évesen lehet, hogy egyszerűen a korral járó kopás, vagy éppen a sport okozta megerőltetés.

2022. aug. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A kifejezetten megterhelő mozgás hatására kialakulhat izületi probléma, ezért nem szabad a sportot túlzásba vinni. Különböző az anatómiai felépítésünk, vannak, akiknél gyengébbek az izületi porcos felületek. Óvatos, irányított gyógytorna végezhető szakképzett gyógytornász ajánlása alapján.
2022. aug. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a zöldségesnél próbáld meg.
2022. aug. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!