Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » (Kezdő szakács vagyok)mai nap...

Sandor 666 kérdése:

(Kezdő szakács vagyok)mai nap egy elég mély és kb 3,4cm hosszú vágást okoztam magamon. A jobb mutató ujjamon . Gennyes és elég sok vér folyt ki . Eléggé fáj és nem bírok emelni sem mintha valami ín húzódna ,szerintetek el mennyek orvoshoz ?

Figyelt kérdés

2022. szept. 8. 21:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
menyel
2022. szept. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
Már rég el kellett volna menned nem hogy orvoshoz, hanem egy olyan kórházba, ahol van kézsebészet. Ha a továbbiakban tervezed még használatba venni a mutatóujjadat (sőt, a komplett jobb kezedet, ha gennyesedik is), akkor javaslom, hogy piszok gyorsan menj el egy ilyen helyre.
2022. szept. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%
Menj ugyeletre azonnal!
2022. szept. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Még most indulj el a traumatológiára. Így sem fognak megdícsérni, mer azonnal be kellett volna menned.

Ne várj reggelig, mert maradandó károsodás lehet belőle.

2022. szept. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Most be van kötve esetleg ha leveszem le fotózom meg tudja nézni esetleg most valaki hogy mégis milyen ..
2022. szept. 8. 22:22
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
ja
2022. szept. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
95%

Nem érted meg hogy el kell látni a sebet? És a leírásod alapján egy idegszál is sérült, minél később mész vele orvoshoz, annál nagyobb az esélye hogy az az idegszál elhal, a seb pedig elfertőződik.

Rakd le a telefont, öltözz fel, és irány a legközelebbi kórház ahol van traumatológia.

2022. szept. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ezt bizony varrni kell. És a sérült idegszál miatt nem nagyon kéne húzod az időt.
2022. szept. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

5. Most komolyan... neten aksrod diagnosztizáltatni ismetetlen segedmunkásokkal bagy műkörmös jucikákkal?

Nekem van termeszettudomany diplomám, de nem vallslkoznek erre. Orvosvkell! Azt aksrod hogy lebénuljon a kezed? Havideget is átvágtál, ezcis lehet... vagy ehy fincsivkis vermergezés, stb stb....


Feketén dolgozol vhol külföldön? Vagy miért ódzkodsz dokihoz menni?

2022. szept. 9. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ilyen sebbel a kezeden nem is dolgozhatsz élelmiszerrel...
2022. szept. 9. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!