Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mit tegyek az alábbi esetben?

Mit tegyek az alábbi esetben?

Figyelt kérdés
Nem találok olyan téli csizmát magamnak, ami ne dörgölné a sarkamat sarokkinövésem miatt. Cipőket találtam, de csizmát nem. Járjak cipőben és ha leesik a nagy hó? Ráadásul olyan a munkaköröm, hogy álló és járómunka a szabadban. Mintha valaki úgy irányítaná a sorsomat, hogy tudna erről a problémáról és szándékosan csak ezt a megélhetési lehetőséget biztosítaná. Esetleg van ülőmunka minimálbér körüli összegért. Ráadásul hamarosan kötelező lesz munkaruhát és munkacipőt viselni. A munkacipő bakancs, ami biztos, hogy dörgölni fogja a sarkamat. Próbáltam gyerekkoromban csizmát hordani, de véresre kidörgölte. Voltam orvosnál, nem műthető. Nem javasolta a műtétet. A szilikonos sarokék nem vált be, nem tudom hordani. Rettenetes fájdalommal jár. Leszázalékolni nem akarom magam, mert abból megint nem tudok megélni. Megoldás lenne a programozói állás, ami ülőmunka, de sajnos két probléma van vele, nem vesznek fel, másrészt ahhoz a sportos életmód nagyon fontos lenne. Megint jön a tél, megoldást kellene találnom. Talán már nem lesz nagy hó? Ráadásul se cipekedni szekrényeket, se költözésben komolyabban segíteni, se futni hosszabb távon nem tudok. Megnövekedett zokni és cipőköltségek miatt sem tudok továbbhaladni. Emiatt megnövekedett fizetésre lenne szükségem, de mire fel adjon nekem a munkáltató többet?

2022. szept. 18. 18:17
 1/3 anonim ***** válasza:
És mi a kérdés?
2022. szept. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Változtassak munkát vagy találjak csizmát?
2022. szept. 18. 18:28
 3/3 anonim ***** válasza:

Amelyik neked jobb. Ezt nem nekünk kell eldönteni.

De ha bemész egy ortopéd szaküzletbe, biztos hogy tudnak segíteni.

2022. szept. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!