Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Folyamatosan könnyezik a jobb...

Folyamatosan könnyezik a jobb szemem reggel óta?

Figyelt kérdés

Reggel amikor felkeltem, azóta folyik a könnyem a jobb szememből, nem fáj, nem piros csak könnyezik.


Valaki tapasztalt már ilyet?


2022. okt. 10. 12:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehet valami éjszaka belement a szemedbe egy hajszál, szempilla, tolldarabka a párnából, szöszmösz(porcica), ... és azt próbálja meg a könnyekkel kimosni a szemgödörből a szervezetted.

Állj a tükör elé és nézd meg egy lámpa segítségével, hogy van e valami a szemgödrödben. Ha nincs akkor megnyugodhatsz, mosd meg az arcodat csukott szemmel a szemed környékét hidegvízzel aztán töröld szárazra az arcod és el fog múlni a könnyezés.

2022. okt. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nyitott szemmel is moshatsz arcot semmi bajod nem lesz maximum vizes lesz a szemgolyód ami után önkénytelenül is de befogod csukni, hogy a becsukásból adódóan le peregjen róla a víz és a szemgödörben lévő sósoldat kerüljön fel újra a szemgolyódra.


Valami ingerli a kötőhártyádat, ennyi.

Ha van háziállatod akkor lehet, hogy ez a kötőhártya gyulladás első jele.

Ez úgy alakul ki, hogy a kis kedvenc felmegy az ágyadra és a feneke lyukával ráül a párnádra te pedig a szemeddel ráfekszel és a kis szeglyukáról a bacik átkerülnek a kötőhártyádba ami miatt gyulladás veszi kezdetét a szemed kötőhártyájában.

Ez a folyamat ha nem kezeled 5 napig eltart, ha kezeled 3 napig.

2022. okt. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet allergia, gyulladás, vagy szemszárazság is, olyankor is könnyezhet. Nekem egyszer egy gyulladás kezdődött így.
2022. okt. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De ugye ez nem fog örökre így maradni? Mármint hogy el fog múlni? (Tudom, hülye kérdés)
2022. okt. 10. 16:01
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem begyúladt. Menyjél órvoshoz
2022. nov. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!