Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Kiment a bokám 3 hete, de...

Kiment a bokám 3 hete, de azóta is fáj?

Figyelt kérdés
3 hete kibicsaklott, voltam orvosnál, volt röntgenem. Ő azt mondta a szalagok biztos nem sérültek (csak fájt, ici picit dagadt be ami el is múlt). Sajnos egy kis halvány vérömleny azóta is maradt a külbokámon, annak fel kellett volna már szívódnia? Az orvos azt mondta fel fog, de ez már másfél hete volt…. Azóta is fáj érintésre is a külbokám, ha megfeszítem nagyon vagy rosszul mozdítom, sokszor fáj. Volt valakinek ilyesmi? Elmúlik csak idő kell neki, vagy vissza kéne menjek a dokihoz? Kösziiii!

2022. okt. 23. 01:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A vérömlenynek még idő kell, nekem 1 hónap után is fájt a bokám amikor pár éve kibicsaklott, és kb 1 évig ha futottam mindig megbicsaklott, sokáig fásliztam terheléskor.
2022. okt. 23. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A szalagsérülést nem mutatja a röntgen, csak az ultrahang. Nekem volt ilyen, a röntgen nem mutatott törlést, fásliztam. Sokáig fájt. Fél évvel később más probléma miatt volt egy teljes teströntgenem. Kiderült, hogy törve volt a bokám, ugyanis egy apró csontszilánk levált, de a baleset utáni röntgennél nem vette észre az orvos. Neked tanácsolom : új röntgen, ultrahang.
2022. okt. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még 2 hónap után is fájt, és azóta is néha, amikor rosszul lépek, de menj el felülvizsgálatra.
2022. okt. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!