Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Tegnap eléggé megerőltettem...

Tegnap eléggé megerőltettem magam, most nagyon fáj a derekam. Ennyitől ugye nem lesz sérvem?

Figyelt kérdés
Tegnap és éjszaka még egész jól voltam, de az előbb ahogy kikeltem az ágyból és leültem rettenetes fájdalom alakult ki a derekamba és lesugárzik a bal lábam felé. Azóta visszafeküdtem de nem múlik el sehogy. Fiatal vagyok még, és első eset hogy ennyire fáj, de enyhe gerincferdülésem van. Nagyon meg vagyok ijedve, mikor forduljak orvoshoz?
2022. nov. 6. 09:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehet csak meghúztad nekem is ilyen a hátam, ha 10 kg emelek is… mindig ugyan azon a ponton áll be.. pár napot adj neki és pihenj


22L

2022. nov. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez valamelyest megnyugtató. Mást nem tudok tenni mint feküdni és pihenni, pedig sajnos lenne mit csinálnom.
2022. nov. 6. 10:23
 3/4 anonim ***** válasza:
Esetleg kérj meg valakit hogy maszirozzon at
2022. nov. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Pont a múlt hónapban történt ,hogy fürdés után megcsúsztam és majdnem hátraestem , de az utolsó pillanatban meg tudtam ragadni az ajtófélfát és visszaegyenesedtem. Úgy meghúzódott a nyakam , vagy becsípődött egy idegszál nem tudom. Több mint két hétig alig bírtam mozgatni a fejem . Borzasztó volt . De szerencsére elmúlt.
2022. nov. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!