Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mikor fog leesni a körmöm?

Mikor fog leesni a körmöm?

Figyelt kérdés

Nagyon beütöttem az ujjamat, úgy, hogy sajnos el is tört. A sebészeten azt mondták, hogy valószínűleg le fog esni a körmöm, már most teljesen lila, csak nem kérdeztem meg, hogy mikor.

Szerintetek mikor fog leesni?



2022. dec. 29. 07:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez sok dologtól függ, nem lehet így megmondani. Egy sebész sem fogja tudni ezt jól megmondani, mert sajnos igazából egyéb problémákat is okozhat egy ilyen sérült köröm. Ha eldeformálódnak és megkeményednek, idejében fel kéne keresni gyógypedikűröst. Miután nekem két lábkörmöm is megsérült, a belilult körmök alatt súlyos gyulladás történt és 11 évtől nem álltak helyre a körmeim. Csak úgy nem estek le, eldeformálódtak, megkeményedtek, semmit sem lehetett normálisan kezdeni velük. Amikor le is estek vagy félig letéptem ezeket, ugyanúgy ment tovább. Folyamatosan járok gyógypedikűrösökhöz, mert sajnos későn döbbentem rá. Most éppen szépek, de nem érték el a peremet és a peremnél alapvetően az ujjam is gyulladt. 50-50% van arra, hogy rendbejönnek vagy sem.


34/F

2022. dec. 29. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Illetve sebész leszívhatta volna belőle a vért, ha már szerinte súlyos és le fog esni. Ez kontár dolog, hogy semmit sem tanácsolt. Esetleg jó volna még gyógypedikűrös előtt másik orvost is felkeresni. Bőrgyógyász is lehet. Saját esetem miatt tanácsolom, hogy ne legyen ennyire nagyobb baj.
2022. dec. 29. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lenyomja a másik ami most nő mögötte. Attól függ hogy hol van de átlag 3-4 hónap.
2022. dec. 29. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!