Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Hemangióma a májban. Mennyire...

Hemangióma a májban. Mennyire lehet ez veszélyes ha küzdősportolok?

Figyelt kérdés
Haemangioma

#máj #hemangióma #Küzdőport
2023. jan. 8. 19:12
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem 26 éve van. Lehet vele sportolni. Nyilván azt tedd amit az orvosod mond a küzdősporttal kapcsolatban.


Nekem 6 évig kellett fel évente ultrahangra járni, ellenőrizték nem nőtt e. Szerencsére nem, így semmi teendő nincs vele.


Neked meg csak most vettek észre?

2023. jan. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, nekem most vették észre, a háziorvosom azt mondta hogy sportolhatok. Olvastam pár fórumot(lehet túl sokat is ) állítólag rizikós hogy bevérezhet. Igen most vették észre 31 éves férfi vagyok amúgy. Neked mekkora volt ?
2023. jan. 8. 21:06
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem 1,7 cm. Nő vagyok. 20 éves koromban vették észre, de eddig még sose volt vele semmi probléma. Remélem már nem is lesz.


Pár hete ultrahangoztak vesekő miatt, és amikor a májamhoz ert a doki, mondta, hogy ajjaj ez mi? Egyből mondtam neki hogy nem kell aggódni, az a 26 éves, 1,7 cm-res hemangiomam. "Ja hogy akkor tud róla?" - és olyan megkönnyebbült fejet vágott... 😀

2023. jan. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Tiéd mekkora?


Egyenként amikor először felfedeztek, akkor mondta a doki, hogy nagyon sok embernek van, csak hát ugye nem járnak ultrahangra, és nem is tudnak róla.

2023. jan. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Minden tiszteletem a tiéd, én kicsit jobban izgulok az ilyen vizsgálatoknál.Pontosan nem emlékszek rá,de vagy 13mm vagy 25. Nekem is azt mondta a doki hogy sok embernek van, nincs vele teendő,sőt azt is mondta hogy a lányának is van. Lehet túl izgulom a dolgot, attól félek ha ütést kap bevérzik.
2023. jan. 8. 21:37
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát próbálj rá vigyázni. Nem tudom pontosan mit küzdősportolsz, de ha a doki azt mondta hogy csinálhatod, akkor csinálhatod, csak vigyázz magadra.
2023. jan. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm 🤗Kedves vagy, te is vigyázz magadra😊
2023. jan. 9. 07:33
 8/8 anonim ***** válasza:
Ok, köszönöm én is. 🙂🙂🙂
2023. jan. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!