Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mitől fáj a fenekem?

Mitől fáj a fenekem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tegnap csináltunk egy túrát Budapesten reggel 7től este 7ig. Elég sokat ültem a kis túrán. Vonaton, buszon, kényelmetlen székeken mindenhol ültem. Most hajnalban felkeltem és azt tapasztaltam hogy gyakorlatilag nem bírok leülni annyira fáj a fenekem. Mit ajánlotok? Van valami kenőcs vagy valami erre?


2023. jan. 12. 02:08
 1/4 anonim ***** válasza:
sétálj ma is egy tízest vagy üldögélj néhány órát:) Izomláz lesz, ha jól értettem és nem a szexparti okozza.
2023. jan. 12. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sztem azon a túrán volt más is a pasiddal khm khm.
2023. jan. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nézd meg h nem piros e és sétálj ma minnél többet
2023. jan. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Doki szerint gombás fertőzés.

Mondom eddig nem volt, honnan lehet összeszedni? Azt mondta pl ha valakinek van, leül valahova, aztán én is oda úgy is fel lehet szedni. Kérdi nem-e ültem mostanság ilyen helyen. Gondolkodtam, és eszembe jutott az M4 metró. Az üléssor csupa borszagú volt és valamilyen folyadék kivolt öntve az ülésre, kicsit át is áztam. Gyakorlatilag valaki össze húgyozta az ülést! Hol van ilyenkor a BKK? Vagy mivan, nem érzik a szagot? 17ezret fizettem akkor, egy gombás fertőzésért. Micsoda szolgáltatást nyújtanak

2023. jan. 16. 23:51

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!