Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Metszés után fáj a kezem, mit...

Metszés után fáj a kezem, mit tudok vele tenni, ha már gyógyszertárba nem tudok elmenni és boltba sem?

Figyelt kérdés

Mivel most anyáék megszorultak így gondoltam elmegyek szőlő metszésbe dolgozni, hogy tudjam kosztolni magam pár hétig koliban, ezért erre a hétre itthon maradtam, de még sosem metszettem, és eléggé jól ment, de most kezdem érezni a fájdalmat a kezeimben, főleg az újjaim “tövénél”…

Mit tudok ezzel tenni?

05.00-13.00-ig metszettem…



#munka #kéz #szőlő #metszés #Metszés munka
2023. jan. 25. 18:03
 1/1 anonim ***** válasza:
48%

Mivel nem vagy az yen tevékenységhez hozzászokva ill hideg is van megerőltetődhetett a kéz ízület!


Legtöbbször ilyen tevékenységnél szokott lenni ínhüvelygyulladás.


Szerintem egy ecetes borogatás neten van recept( de max 20 perc legyen először ) vagy gyógynövényes meleg pakolás lenne jó!



Ne folytasd a metszést vagy vegyél elektromos metszőollót,de vigyázz mert az meg balesetveszélyesebb.

2023. jan. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!