Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Itt a rontgenen mi lathato? (Kep)

Itt a rontgenen mi lathato? (Kep)

Figyelt kérdés
2 honappal ezelott volt mellkasi serulesem. Ekkor negativ volt az rtg az orvos szerint, tehat nem tort el bordam. Tegnap voltam tudogyogyasznal legzesi nehezsegek miatt, azt mondta biztos azert mert serulve van a bordam. Nekem gyanus a kepen a bal oldala ott a szegycsontnal, szerintetek az ott el van torve? Vagy csak repedve van? Meg mintha a tobbi is ott a szegycsontnal olyan lenne. Es ket honap utan miert faj meg mindig es miert nem gyogyul? [link]
2023. márc. 14. 17:57
 1/4 A kérdező kommentje:
Ez a kep a tudogyogyasznal keszult. Azt mondta a tudo rendben , de nezessem meg a bordaim hatha serult, es az okoz legszomjat, rosszulletet.
2023. márc. 14. 18:00
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem pár napja meg volt repedve mert nagyon fájt, alig tudtam levegőt venni és fájt meg görcsölt az izom tőle,(feküdni sem tudtam tőle) meg ct-zték és semmit nem láttak :/ elkezdtem izomlazítót szedni meg algopyrint és kb egy hét alatt most már jobb. Már nem fáj de vmit görcsöl néha.
2023. márc. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt. Es szerinted ott a bal oldalon ( szembol jobb oldalon) a szegycsonthoz kozel ott az repedes?
2023. márc. 14. 20:08
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom sajnos megmondani. De ha valóban látható lenne, az orvos mondta volna...:)
2023. márc. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!