Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Külső oldalszalag szakadás?...

Külső oldalszalag szakadás? Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Elmentem térdsebészeti szakrendelésre, ahol azt mondták, hogy térdkalácsbeli rendellenesség a probléma, de hogy kezelés után meglátjuk. Kaptam 4 hét gyógytornát és 2 hét kezelést + porcerősítőt. Becsületesen csináltam a gyógytornát de közbe folyamatosan dagadt fel torna után és amint letelt a 4 hét iszonyatosan fájt.Elkeztem a fizikoterápiát az első egy hétben már szintén elviselhetetlenül fàjt és alig tudtam ráállni és jövőhéten kezdem a második hetemet. Külső részen fáj a térdem és közvetlen bal oldalt a térdkalács mellett. Ennek tetejében a kórházban elcsúsztam és magam alá fordult a térdem, ahol csúnyán feldagadt. Azóta teljesen úgyérzem, hogy akad és nem tudom úgy behajlítani mint régen és rettentően feszül is. Oldalt meg nyomásérzékeny és mintha lenne ott egy csomószerű valami ami rettentően fáj vagy éppen nem tudom eldőnteni micsoda, mert kemény.Van még 1 hét vissza a fizikoterápiából és április elején megyek vissza a szakrendelésre, nem túl nagy reményekkel. Szerintetek ez külső oldalszalag szakadás lehet vagy micsoda?

#fájdalom #térd #duzzanat #Külső oldalszalag
2023. márc. 19. 11:33
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!