Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Feldagadt szem, mit tehetnék?

Feldagadt szem, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Tegnap éjjel kicsit rossz irányba kanyarodott el az éjszaka, és enyhén berúgva ugy gondoltam haza kocogok, mire megbotlottam, és akkorát estem, hogy a szemöldököm felszakadt, a szemem mellett kis vágás van, reggelre hatalmas monoklim lett, ami jelenleg lila. Az arcom lehorzsoltam, a terdem meg ugy bevertem, hogy nem tudom kinyujtani vagy behajlitani, és nehéz jarni. Reggel elmegyek a korhazba röntgenre, de a szememmel kapcsolatban mit tehetnék,hogy a duzzanat gyorsabban múljon. Fekete nadálytőt adtak a patikában, aztmondtak szembe ne kerüljön,kaptam neogranormont,jegelem. Ezek jók? Vagy mit csináljak, nagyon szépen köszönöm a segítséget!

2023. márc. 24. 03:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Az a jó, amit a patikus mondott.

Nem hat azonnal. Egy hét múlva jelentkezz itt kontrollra.

Máskor tarts mértéket, fiam. 😄

2023. márc. 24. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Kammillás borogatás a szemedre jòt tenne! A felete nadàlytô, csak kûlsôleg a véralàfutàsok hamarabb felszivódàsàban segit. A neogranormon pedig hàmositò hatàsù krém!
2023. márc. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!