Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mélyebb ujjvágás után mennyi...

Mélyebb ujjvágás után mennyi idő mire teljesen összeforr? Érezni fogok még vele?

Figyelt kérdés

~3 hete papír szerint 1cm*3-4mm mélyen elvágtam az ujjam hegyét, orvosilag nem csináltak vele semmit, tettek rá fedőkötést és elküldtek.


Most jött ki belőle a var, viszont még mindig "mélyedés" tátong, a vágástól fölfelé eső rész tök érzéketlen, és amúgy a vágás maga érzékeny, fájdogál.

Mennyi idő még mire meggyógyul? Meg fog egyáltalán?



2023. márc. 30. 21:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Nekem egy csontig hatolt keresztirányú vágás fél hét alatt beforrt tízen éves koromban, manapság 20-as éveim közepén egy hasonló vágás igénybe vehet akár egy hetet is.
2023. márc. 31. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja még annyi, hogy maradandó lehet, ekkora sejt reprodukció nem tud végbe menni torzulás nélkül. Ujjlenyomat olvasót ugyan úgy fogsz tudni használni, ha ettől tartasz, tapasztalat.
2023. márc. 31. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
25 vagyok úgyhogy én se nagyon értem mi tart ennyi ideig, kisebb vágások nekem m is napok kérdése de ez valahogy nagyon elhúzódik. Érdemes lenne megmutatni dokinak vagy majd idővel megoldodik?
2023. márc. 31. 07:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!