Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » A ketto kozul melyik okozhatja...

A ketto kozul melyik okozhatja a keringesi zavarom?

Figyelt kérdés
1 honapja volt bicikli-balesetem. Rengeteg bordam eltort, es fejserulest is szenvedtem. Mar gyogyuloban vagyok, viszont a keringesem azota felborult. Sokkal alacsonyabb lett a vernyomasom mint elotte, es azota tele vagyok visszerekkel, a labamon foleg. Meg a majamra is nott egy jopar centis erdaganat. Ezeknek az errendszeri betegsegeknek a fejseruleshez lehet koze vagy a bordatoresekhez kotheto?
2023. ápr. 17. 19:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Sajnàlatos ami történt veled! A fejsérûlésed okozza a problémàidat! Remélhetôleg idôvel javulni fog az àllapotod! Minden kòt!
2023. ápr. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
*Minden jòt!
2023. ápr. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az oltásod okozza a jelenlegi helyzetedet. Főleg ami az ereiddel kapcsolatban van. A baleseted csak hozzá plusz.
2023. ápr. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyik se, valószínűleg amúgy is kialakultak volna, illetve csak most fedezték fel őket, mert elkezdtek vizsgálni. (ezt az oltásos hülyeséget pedig már be lehetne fejezni, jó hogy nem az ukrán háborúért, illetve a holnaputáni zivatarért nem az a felelős..)
2023. ápr. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

4 akkor ezt magyarázd azoknak a 20-on éves volt élsportoló srácoknak, akiknek az oltás után 70 évesnek megfelelő lett az érrendszerük. Meg azpoknak a szülőknek akiknek a gyerekük egyik pillanatról a másikra meghal. Manapság elég sok ilyen eset van.

Szóval nekik told ezt a szöveget.

2023. ápr. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!