Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » A vádlimba sajnos kialakult...

Dloc kérdése:

A vádlimba sajnos kialakult egy csomo ès sokszor elèggè kellenetlen èrzès van ott. Sokesetben ráhuzodik a kellemetlen èrzès a tèrdemre . Viszont nagyon szeretek biciklizni ha kicsit jobban terhelem akkor mèg intenzivebb a kelemetlen èrzès.?

Figyelt kérdés
Masszörnèl règebben voltam vele.sajnos a csomo nem akar mulni. Pedig èn is madzirozom eszközökkel minden nap. Mit gondoltok merjem terhelni jobban? Napi 20-40 km szeretek tekerni ( ennyi az ut oda vissza munkába) csak nem tudom hogy ilyenkor milyen mèrtèkbe szabad terhelni. Orvos már látta ...de szerintem csak lepatintottak hogy nincs különösebb vajom... 2 ève szenvedek vele :( válSzaitokat elöre is köszönöm

2023. ápr. 29. 19:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Keress egy manual terapeutát. Nagyobb terhelés, csak ront rajta.
2023. ápr. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
60%
Vagy egy nyelvtan tanárt.
2023. ápr. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez az íráskép- fáj.
2023. ápr. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!